| iulianaluiza a întrebat:

Buna,am o problema sad
Astazi cand m-am trezit imi venea sa plang si nu aveam nici un motiv sa plang...
Ajutati-ma va rog! sad

Răspuns Câştigător
| AnaMariaJRock a răspuns:

Buna!
Unul dintre motivele pentru care ai fi putut sa incepi sa plangi ar fi ca ai visat ceva trist desi nu iti poti aminti. Al doilea motiv ar putea fi ca in subconstientul tau ar putea exista o problema veche, nerezolvata care te-a facut sa plangi(stiu ca a doua varianta poate suna ciudat, dar avand in vedere caci creierul uman lucreaza si in tipul somnului, este posibil)
In cazul in care ai avut un vis, nu prea poti face mare lucru, dar daca se aplica cea de-a doua varianta ai pute sa te gandesti, intr-un loc linistit unde te simti tu bine, ce probleme nerezolvate ai sau ce ar putea exista in subconstient care te face sa te simti trista si sa incerci sa treci peste.
Sper ca am fost de ajutor. happy

2 răspunsuri:
| Innsbruck a răspuns:

Inseamna ca esti surmenata. Ia-o mai usor cu invatatul/treburile casnice/stres/

| doinitsaandronic a răspuns:

Este ceva normal, poate ca ai vreo problema ascunsa si nu iti poti da seama, sau poate organismul tau a avut nevoie de o descarcare. Fii calma si gandeste-te la bine