| nadia13 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu,am umblat pe undeva si acum mereu cand il aprind imi cere parola, nu stiu de ce...dar problenma este ca nu pot deschide google chrome sau mozilla...ce pot face sa isi revina?

1 răspuns:
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai cred ca ai umblat la setarile unde iti securizezi calculator(ii pui o parola pe care numai tu o stii si care este ceruta cand il deschizi)..trebuie sa fi introdus ceva pe acolo de iti cere parola..trebuie doar sa iti aduci aminte ce ai pus...Cat despre mozilla si Chrome nu stiu ce se intampla.In orce caz sper ca te-am ajutat si by the way "Craciun Fericit"