| Anna1511 a întrebat:

Am o problema cu iubitu.Nu stiu ce sa fac.El imi spune ca ma iubeste ma saruta ma ia in brate si el chiar e sincer ca eram cei mai buni prieteni dar am aflat pe pe la spate i-a zis unui baiat ca vrea sa se desparta de mine ca nu m-a iubit. Ajutor ma despart eu de el sau el de mine?

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Mai asteapta putin pana cand reusesti sa vorbesti cu el. Apoi poti sa hotarasti daca merita sa cntinuati relatia sau sa-i puneti punct.

| Anna1511 explică (pentru Lynna):

Iti multumesc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A gasit alta fufa.

| Lynna a răspuns:

Ai putea sa discuti cu el fata in afta si sa ii ceri socoteala despre ceea ce ai aflat. Poate ceea ce sti tu este gresit.

| Anna1511 explică (pentru Lynna):

As spera sa fie gresit dar nu pot discuta.Are antrenamente nu imi raspunde la telefon nici pe un site de scoializare nu e.Sunt in incurcatura.

| mooska a răspuns:

Nu trebuie sa crezi pe fiecare,poate special vrea sa va desparta, incearca sa vorbesti cu el linistit, nu striga, calm, si atunci vei vedea care e situatia.