| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema cu laptopul. Zilele astea s-a stins dintr'o data si cateva secunde nu mai puteam sa il pornesc din nou. Dupa 2 minute am reusit si scria ca s-a supra incalzit si ca acum merge normal.Dar nu a fost asa.L'am stins l'am lasat 2-3 ore asa.Iar apoi am intrat am stat aprox. o ora si s-a stins din nou.In seara asta l'am curatat putin de praf pe unde scoate el aer si suportul pe care sta si il ventileaza cu aer aprox. rece.Imi puteti spune ce pot face? L'am si sters si am si suport pentru el care ii da aer rece.

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Este din cauza temperaturii camerei.Cand depaseste limita el este programat sa se stinga.Ai nevoie de un informatician sau cineva care se pricepe sa umble prin bios.