| raduq a întrebat:

Buna am o problema cu nfs hot pursuit cand intru pe joc fac carrer nou si intru si cand intru se inchide jocu

Răspuns Câştigător
| Blazer a răspuns:

Verifica daca ai instalat Nvidia PsyhX, directx 9.0c Microsoft NET Framework 3.5 sp1 si Microsoft visual c++ 2008 astea te ajuta mult, lucreaza impreuna la diagnosticarea graficii si la cum iti va functiona jocul pe pc. daca nu le ai, placa video nu va recunoaste singura grafica si o sa iti iasa din joc...Succes

2 răspunsuri:
| Andrulica a răspuns:

Sau mai e o chestiehee hee)! poate sa nu ti-l suporte placa video!

| florin_9961 a răspuns:

Imi dai si mie te rog crack codu la hot pursuit2? multumesc id chis. florinadrian.