| gabitza_4576 a întrebat:

am o problema cu o crestere enorma am 1, 70 m si iau aprox 5-6 cm lunar nu stiu dc asa mult :O oare o sa mai cresc confused :O:O? dau fundita cele mai bune raspunsuri si. daca se poate fara injuri :*big grin

Răspuns Câştigător
| Mike959 a răspuns:

In mod normal cat de curand in functie de varsta aceasta crestere ar trebui sa se opreasca in momentul in care ajungi la inaltimea cu care vei ramane! Acum depinde si de parintii tai cat sunt de inalti, dar nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme!

3 răspunsuri:
| zambethツ a răspuns:

Si ce daca ubita. te faci fotomodel si gatatongue:X
in fine.nu avem noi cum sa stim dk vei mai creste sau nu aici numai organismul tau iti va raspunde cu timpul.
ai grija de tine si nu te speria vei creste atat cat va fi bine nu te vei face girafa sa fim seriosi. oricum fetele inalte sunt cele mai frumoase kiss

| Lluvia a răspuns:

O sa ajungi ca girafele laughing
acum serios nu ai cum sa cresti 5 cm pe luna straight face
sau poate ai crescut pana acum dar oricum nu-ti fa griji.
Nu te vei mai inalta mult :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa.sex