| babydools a întrebat:

am o problemacrying...de ceva timp plac un baiat din acelasi liceu cu mine problema este ca el are o relatie cu o fata de 1 an si jumatate si eu am prieten de 3 luni jumate., si nu stiu ce sa fac. Nici sigura nu sunt de sentimentele mele pentru el dar atunci cand il am in fata simt ca mi se inmoaie picioarele, mi se face pielea de gainalaughingCe sa fac? sa ma duc la el si sa-i spun? Dar ce fac cu prietena lui si prietenul meu? Poi a fost o faza zilele trecute, eram pe holul liceului si a trecut pe langa mine uitandu`ne foarte insistent unul la celalalt si un coleg a strigat dupa el si atunci am intrat in clasa. El stie ca il plac, ce sa faccrying?

3 răspunsuri:
| EmilyEmma13 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sati asculti inima gandeste-te bine ce vrei sa faci treaba e complicata tu si el aveti iubiti
intreaba-l vorbeste cu el daca e dipspus sa o paraseasca pe iubita lui pentru tine poate ca tine la ea mai mult ca la tine te bagi peste ei dar el nu te va iubi daca tine la ea candestete si mai ai si un iubit pe cu el ce faci? Cel mai bine e sa vorbiti si sa spuneti ce simtiti unul pentru celalalt

| babydools explică (pentru EmilyEmma13):

Imi este foarte teama si rusine sa ma duc sa-i spun, el e genul de baiat glumet si nu stiu ce sa ii spun cand sunt in fata lui sad

| EmilyEmma13 a răspuns (pentru babydools):

Pai incearca in alt mod vorbiti pe mess sau cerei sa fie serios cel mai bine e sa vorbiti incearca nu ai ce sa pierzi