| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de ceva timp si nu ma descurc absolut deloc in ceea ce o priveste si anume : Nu pot sa pun muzica in format mp3 pe un CD. Ma puteti ajuta si pe mine spunandu-mi pasii pe care trebuie sa ii urmez si in ce program o pot face? Si inca ceva : care trebuie sa fie viteza pentru a se copia toate melodiile pe CD? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| StaicuFlorian a răspuns:

In primul rand ai nevoie de programul AHEAD NERO BURNING ROM incepand de la versiunea 6.3 in sus, dupa instalare ai acolo MAKE MP3 CD's iar viteza o alegi in functie de marca CD-ului, daca este unul ieftin trebuie facut la viteza mica, iar daca este o marca buna la viteza chiar si maxima, daca il folosesti pentru calculator il poti face la viteza maxima, daca este pentru combina sau pentru masina viteza recomanda este de 24x maxim 32x