| anonimaDeLa3 a întrebat:

Am o problema. De vreo 2 zile ma doare fff tare burta dupa ce mananc. Un fel de crampe abdominale. Si cand ma apuca, nu mai pot merge, parca ma trage burta in jos si nu stiu ce sa fac! Ce ar putea fi?straight facestraight face

funditaaa...[ce as putea face sa ma calmez?]

Răspuns Câştigător
| Skinny a răspuns:

Eu cred ca un consult de specialitate nu te va omori ci mai de graba te0ar face binewinking

2 răspunsuri:
| Linda100 a răspuns:

Cumpara un ibuprofen( nurofen 400) de la farmacie.

| PetreConstanta a răspuns:

Ia si tu carbune medicinal de la farmacie si ranitidina daca nu te lasa du-te la doctor neaparat sa nu fie ceva grav