| marykiddda a întrebat:

Buna am o problema deci eu nu mai am prieten adica cea mai buna prietena a plecat adica s-a mutat si nu mai am cu cine sa stau bine nu e asta deci la scoala sunt tipa cea ciudata care nimeni nu o baga in seama si stau in banca cu castile in urechi si nimeni nu ma place toata lumea nu ma agreaza ma barfesc ma simt ca un gunoi am incercat sa fiu altfel sa intru in discuti cu acei copii dar nu m-au bagat in seama crying si nu stiu ce sa fac adica toata lumea ma iubeste cand am ceva de care ar trebui sa aiba nevoie de la mine iar dupa sunt ca o umbra m-am saturat nu stiu ce sa fac sa stau in banca cu castile cum fac mereu sau altceva?

2 răspunsuri:
| ?CARMELA? a răspuns:

1.Schimbati caracterul(fii putin aroganta)
2.Nu accepta"NU"ca raspuns
3.Stilul(parerea mea cv gen colanti+fusta scurta de blugi+o bluza cu decolteusau fara un umar+balerini negri)
4. Daca te dau la o parte din discutiile lor spune-le ca ai si tu dreptul de a comunica, socializa
5.FII TU!

| ?CARMELA? a răspuns:

A...am uitat si:
6. Spunet punctul de vedere
7.Incearca sa pari ca esti fitoasa, dar nu prea mult
8.Nu incerca sa copiezi pe altii
9.Fa-ti prietene noi
10.SOCIALIZEZA