| ZambesteIsusTeIubeste a întrebat:

Am o problema.
Deci eu nu stiu sa raspund la intrebarile de pe tpu.Inainte (atunci cand mi-am facut cont pe TPU) stiam adica doar dadeam la intrebare si era o casuta cu 'raspunde'. Atunci nu aveam facebook.Dar de cand mi-am facut facebook nu mai e acea casuta.Imi spune sa ma loghez cu facebook sau sa imi creez cont dar am cont.
Intrebarea mea e cum raspund la intrebarile de pe tpu.Sau mai bine zis cum ma loghez.
Lamuritima va rog!
Multumesc anticipat!
Fundita.

Răspuns Câştigător
| PerfectLoveDrivesOutFear a răspuns:

Trebiue sa iti verifici adresa de e-mail!
Succes!

1 răspuns:
| ℓαυrıtα a răspuns:

Vezi in stanga acolo scrii emailul si parola si vezi daca vrei sa marchezi sa fi logat pentru o saptamana