| Aleeexa a întrebat:

Am o problema! deci imi place de un baiat si nu gasesc subiecte de conversatie cu el. Cateva propuneri? ( va rog, as vrea ceva interesant )

1 răspuns:
| adrianasparrow a răspuns:

Poti sa-l faci sa invidieze.Sau prefate ca plingi, te-ai lovit, te doare capul, te-ai certat cu cineva si el iti va sari in ajutor.la mine mereu merge! Daca nu merge intreaba-l ce iti da in cap, orice! pune-i intrebari stupide, dar intr-un fel ca sa te placa...Succes!