| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema..deci,imi place foarte mult de un baiat,el e rau,dar mie imi place de el de asta. Este amuzant is glumet,il plac asa mult incand cand vada ca vorbeste cu alta fata sunt geloasă de bubui. El nu cred că mă place,da r as vrea sa ma placa. Mentionez ca sunt cam grasuta, cum sa slabesc?

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Prostie de la un cap la altul. "Daca il vad ca vorbeste cu alta fata sunt geloasa de bubui", Eu nu cred ca ma place, dar as vrea sa ma placa". Daca nu te place cum sa il obligi sa o faca? Esti geloasa de bubui... cui i-ar placea sa aiba pe cap una grasa si acre mai e si geloasa? Tu daca ai fi in locul baiatului ai fugi de ai rupe. Du-te si invata si lasa scrisul pe net ca vad ca nu te pricepi. Ia gramatica Stefaniei Popescu si baga tare.