| Piiink a întrebat:

Buna happy Am o problema... eu vreau sa dau la avocatura :d Dar eu inca sunt in generala dar mi-am fixta o baza solida de avocotaura si liceul si facultatea pe care o voi urma. Acuma mama mi-a zis ca daca ma fac avocat hotii/persoanele pe care le bag in pusacrie sau ori ce alt ceva pot sa ma uramreasca sa imi omare famila etc. Ce sa fac sa dau la avocatura? Sau daca nu recomandati si mie ceva :d Fundaa love struck!

Răspuns Câştigător
| creatza_8342 a răspuns:

In primul rand piink se numeste drept si nu o spun din rautate si eu sunt in kls a 8a si o sa fac liceul la fillogie iar apoi o sa dau la drept! si pe mine chiar nu ma intereseaza de chestiile aleah pe care le-a spus mama ta! daca chair vrei sa iti urmezi visul ar trebui sa o faci si in plus daca at cand ies incearca sa faca pe smecherii faic plangere si iar i bagi in puscarie dar crede-ma eu am matusa avocat de 25 de ani si nu i s-a inamplat niciodata ceea ce a spus mama tawinking