| loreenWiner a întrebat:

Buna))) -Am o problema foarte grava si sper sa ma ajutati crying Deci sa incep } vara trecuta am avut un spor cu cea mai buna prietena(fosta prietena) ca daca va cistiga echipa skolii la fotbal eu ma voi avea relatii cu un baiat din echipa (Problema e ca acel baiat e cu un an mai mic ca mine) dupa luni de zile aproximativ= 10 luni eu am avut relatii cu un alt baiat, insa pe el il placea si acea fata acum dupa ce ne-am despartit ea il amageste cum vrea ea... Ea spus ca eu m-am intalnit cu acel baiat chiar din simpatie si ca i-am dat voie sa ma "pipae" ceea ce nu e corect (el A incercat iar eu i-am luat mina) Acum majoritatea au aflat de asta si isi bat joc de mine... partea rea e ca nu ma cred pe mine ci pe ea deoarece ea a impus prietenele ei sa confirme asta crying(((( VA ROG MULT ajutati-ma DATZIM UN SFAT CE SA FAC..TOTZI MA CONSIDERA O PERSOANA CUM ERAM DAR NU E asa MAM SCHIMBAT COMPLET SHI NUMI PLACE DE LOK BADJOKORA---- uneori am impresia ca nimanui nu-i pasa de mine --- vA ROG FOARTE mult SA MA ajutatI SA-MI spuneti CE SA FAC;(;(

2 răspunsuri:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

In primul rand invata sa scrii!
Iar in al doilea rand, eu cred ca nu ar trebui sa iti pese ce cred colegele tale, tot ce conteaza ie sa ai tu o parere buna despre tine.
Cat despre prietenii tai. dai naibii!
Fi strong!
Numai bine!happy

| loreenWiner explică (pentru theboywithanewbrightwonderfulfuture):

Mersi... scuza, dar am scris in graba :$ big grin