| loove_5215 a întrebat:

am o problema.ieri mi-a venit ciclul si azi parintii mei vor sa mearga la un strand.eu as sta acasa fiindca oricum m-as plictisi acolo pentru ca mergem cu o familie care nu are copii si nici nu as putea intra in apa.mama zice ca nu prea ar vrea sa mearga fara mine. ce as putea face?happy

8 răspunsuri:
| Alexandra16_6065 a răspuns:

Pai spune-i ca ti-a venit ciclul si sa te lase acasa.alta alternativa nu ai:*

| Maya. a răspuns:

Hey, Nu conteaza ca te plictisesti. Poate te bronzezi, cunosti oameni noiwinking etc, bei un suc ceva, si cel putin cu picioarele poti sa intri in apa.nu e chiar asa rau.eu asa fac cand am probleme.

| Linna a răspuns:

Iti iei un costum de baie, un tampon sh stai sh te bronzezi happy:* probabil acolo ai sh baie, deci te duci sh ti`l schimbihappy:* succesc>:d

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Du-te fa-o fericita pe mama ta vorbeste mai mult cu ea ca si cu un copil(ca o prietena)spune-i ce nu i-ai mi-a spus pana acum :ce ti s-a mai intamplathappysi eu ma duc de multe ori cu parintii si cu altii fara copii si comunic cu mami trece repede si poate itti gasesti ceva prieteni pe acolo:*BAfta! te pup:*

| Aηηy a răspuns:

Ii zici ca ti-a venit si nu o sa te mai oblige sa vi iar daca cchiar vrea sa mergi si tu cu ea fa-i placerea si nu intra decat cu picioarele in apa ca nu o sa patesti nimic happy, chiar daca e familia aia asa de plictisitoare nu e bine sa-i tratezi cu spatele.

| Emma a răspuns:

Mergi cu ea, dar nu intri in apawinking
Sau o rogi sa te lase acasahappy

| gynutza_5762 a răspuns:

Daca o vei convinge sa nu mergi si tie iti convine este destul de ok. inasa daca nu poarta tampaxbatting eyelashes. fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat