| Soriinax a întrebat:

Buna!happy
Am o problema.Imi place de un baiat. Dar nu stiu cum sa-l abordez [ sunt cam timida ]. Am ID-ul lui dar nu pot sa ii scriu...[ dupa cum ziceam.sunt timida`big grin ]
Ajutati-ma puppy dog eyes
mersi anticipat:*

Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Mykidutza a răspuns:

Eu zic pentru inceput sa-l intrebi cf? chesti dianstea ca intre prieteni.nu trebuie sa fii timida.sau spune-i ca esti altcineva.pana vb mai mult.si ai curajul sa-i spui intr-adevar cine esti si ce simti pentru el. funda?

5 răspunsuri:
| Micuţa a răspuns:

Sorinaxkiss! In primul rand trebuie sa intri cu el in discutii! Sa intrii pe el si sa te imprietenesti cu el. apoi cand te cunoaste mai bine sa ii spui tot ce simti pentru el! Nu ai de ce sa fi timidakissO sa reusestihappy. Fundaa?puppy dog eyes

| Ferenin a răspuns:

Da-i de inteles ca esti timida, exprima-te in asa fel incat sa-i dai de inteles! Apropo daca spui ca esti timida, cum de nu esti si pe sit-ul asta? Daca erai timida intr-adevar, nu mai puneai intrebarea! Spune-i si tu: Bai mie imi place de tine, da nu pot sa-ti spun pentru ca sunt timida. Dar stai ca tocmai ti-am spus laughing Zii ceva, nu fi mototol, daca tie chiar iti place de el big grin

| aLeks_4722 a răspuns:

Asculta,si eu am avut aceeasi problema (ca baiat) si tot la fel,am trecut cu vederea,am asteptat,fiindca imi era frica sa ii spun,si am asteptat atat de mult incat si-a gasit pe cineva,si acum vad ca e obsedata de acel baiat,asa ca mai bine nu astepta,ca ti-o ia alta inainte,ia-ti inima in dinti si afla daca te place,daca si el e timid in primul rand,daca sunteti compatibili,daca e un baiat "popular" incearca sa il ispitesti,sa il faci sa nu isi ia privirea de la tine, dar tu sa fi indiferenta, nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun. funda?

| Soriinax explică:

@ Kyro : Nu compara tu viata reala cu un site raised eyebrows
Sunt timida.Da' pe site-u asta nu ma cunoaste nimeni.
batting eyelashes

| Mykidutza a răspuns:

Te-am pupat