| biskudaemon a întrebat:

Buna,am o problema, imi place de un baiat si nu stiu daca si lui ii place de mine, multi spun ca si lui ii place dar uneori face misto si ma deranjeaza...cum sa fac sa aflu daca chiar ma place cu adevarat?

2 răspunsuri:
| KเĐu540 a răspuns:

Intreaba-l! Noua baietilor ne place sa fim abordati direct. Fetele indraznete care stiu ce vor vor fi mereu in atentia noastra. Daca nu ai curajul sa i-o spui in fata spune-i pe mess sau ceva de genul.

| zaharelstef a răspuns:

Pai daca nu ai tu curajul de al intreba spune-i in gluma ceva de gen. dc de uit asa la mine tai indragostit cumva ..sau si mai simplu pui o pretena buna sa afle ce parere are el despre tine. ..sau mai bine sa ai o discutie pe mess cu el ca asa tiar fi mai usor sa spui ce ai de spus si daca treaba nu merge bine poti orcand sa o dai intr-o gluma