| Raluka133 a întrebat:

Am o problema,îmi place de un tip, și nu știu dacă lui ii place de mine...Numai eu ii trimit primul mesaj pe facebook, dar si el cand raspunde foloseste multe emoticoane. :3 si vorbeste foarte dragut cu minee...dar nu inteleg de ce nu ma contacteaza chiar el?

Răspuns Câştigător
| Buubbu a răspuns:

Poate e timid, sau poate doar vrea sa te incerce. Poate vrea sa vada daca tu chiar il placi si daca merita sa faca vreun pas. Exista si posibilitatea ca el sa fie doar dragut, desi nu cred. Sper ca te-am ajutat! big grin

6 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Poate e mai timid. Arata-i ca poate sa aiba incredere in tine si asa te va baga si el in seama primul.

| Narcis2007 a răspuns:

E doar timid...

| Denysa2000Denny a răspuns:

Poate e timid... dar incearca sa vorbesti cat mai mult cu el! invita-l undeva in oras si cand gasesti momentul potrivit il intrebi daca te place.

| Seepty a răspuns:

Nu te conteacteaza pentru ca este mai timid si nu stie ce sa vorbeasca, eu zic sa faci tu primul pas pana nu se indragosteste si alta fata de el.

| Voicu_Costin_1989 a răspuns:

Sincer cel mai bun sfat e ca "MA DOARE IN **** ":*

| MilkWithCereals a răspuns:

Probabil are treaba, e ocupat, e timid sau pur si simplu nu te-a vazut online. thinking Si spune-i ceea ce simti. :3