| ely17 a întrebat:

Buna am o problema..imi place un tip si lui ii place de mine nu suntem din acelasi oras dar intra pe mine si imi zice ca ma iubeste si in unele zile imi zice ca nu ma mai iubeste si tot asa..nu isi face prietena pentru ca ma asteapta pe mine adica asa zice el, mama lui chiar si prietenii luima puteti ajuta va rog

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asta ori e indragostit nebuneste, ori face misto de tine.

| AddictedToLife a răspuns:

In primul rand:Il cunosti personal pe tipul asta? Te-ai intalnit cu el sau il stii de pe mess, facebook, etc?

| ely17 explică (pentru AddictedToLife):

Da, il cunosc de cand eram mici

| neutrino a răspuns:

Tipul a gasit pe cineva de care sa rada. Adica de tine.