| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema importanta. Mi-a intarziat menstruatia am simptome de voma, ameteli, ma dor sani si nu mai am pofta de mancare. Acum ce credeti ca ar putea fi? Ofer fundita!

1 răspuns:
| prizeFTW a răspuns:

Când ai întreţinut ultima dată un raport sexual? Ameţeala, vărsăturile, întârzierea menstruaţiei şi durerea de sâni pot fi simptomele unei sarcini.Fă un test de sarcină şi vezi. Poţi să mergi şi la medicul de familie. Dacă eşti însărcinată mergi la medicul ginecolog pentru consultaţii şi chestii(aceste proceduri sunt obligatorii pe parcursul sarcinii). Eu sincer cred că eşti însărcinată. Dacă eşti SĂ NU AVORTEZI. Nu uita, avortul este crimă! Este păcat de moarte. Vrei să vezi cum arată un copil avortat? : Să nu te sperii : http://ortodox.dyndns.org/......tati/1.gif