| Äđĺĺ a întrebat:

Buna am o problema la cs... inainte aveam windows xp si imi mergea sa joc cs 1.6 cu coade ( coduri) acum ma un windows 7 is imi merge sa intru doar pe anumite servere ( adica foarte putine si pe care eu nu joc pe ele ) si cand vreau sa intru pe un server care doresc eu imi apare http://imgur.com/cFNuE
Hellpp! cum scap de asta?

2 răspunsuri:
| vlad9gabriel a răspuns:

E de la windows 7 si de la eventualul antivirus. u macar fi fericit mie nu-mi merge pe nici un srvr sa joc cu coduri straight face

| Marius_Dragomir_1989 a răspuns:

Eu iti sugerez sa joci fara coduri. Cu coduri joci degeaba (pierzi timpul aiurea) Incearca sa iti cumperi STEAM. Ajuta foarte mult si in plus iei ban greu pe servare pentru ca cu steam nu poti juca cu cod.