| cockie_green a întrebat:

Buna am o problema la laptop.verisorul meu s-a jucat si a marit foarte mult icoanele cum le fac mai mici?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, la propietati mai intai click dreapta si apoi properties acolo te uiti atent si gasesti solutia

| Dariana a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop properties/settings si iti alegi dimensiunea de la screen resolutionhappy
Sper sa te ajutehappy

| laura23 a răspuns:

Clik dreapta pe desktop, proprietes, apoi apparence Font size si apoi selectezi normal sau Large image ( cum vrei tu ) si dai ok
funda? big grin

| blonda_6663 a răspuns:

Click dreapta-properties- appeareance/settings (in functie de ce tip de windows ai)...vezi tu de aici.

| Johnny_3038 a răspuns:

Intri in paneli upravlenie apoi la monitor si dai la parametri si muti acolo ii foarte usor!