| Roarrrrr a întrebat:

Am o problema la scoala, colegii imi cer tema iar eu nu vreau sa le-o dau pentru ca si ei au fost la scoala si ar trebui sa stie sa o faca dar le e lene si le-am spus ca eu nu dau teme ca si mie imi ia timp sa le fac, dar tot nu pricep... Va rog ajutati-ma, spuneti-mi ce sa le spun? dar nu as vrea sa se supere pe mine. Nu vreau sa o dau deoarece doi colegi era sa primeasca un doi pentru ca si-au copiat tema. Va rog help!

2 răspunsuri:
| Cosmin300 a răspuns:

Eu le spun: Nu mi-am facut; Iti dau cand ti-o da x( x un copl care nu da deloc); N-am stiut; Mi-e frica ca isi da seama profesorul ca ti-am dat; Lasa-ma in pace ca iti rup gatu laughing

| Roarrrrr explică (pentru Cosmin300):

Da laughing, "Lasa-ma in pace ca iti rup gatu "?! laughing)