| Mariiiiaa a întrebat:

Am o problema...la sfarsit de clasa a5a eu si un baiat vorbeam pe mess ca un cuplu dar nu eram...cine ne vedea asa credea ca e, si le-am spus asta unor colege si ele au inteles ca am fost si ca sunt cu el ceea ce nu este adevarat.Acum acel baiat e suparat pe mine. Ce sa fac ca sa nu mai fie suparat, pentru ca eu nu am zis ca suntem impreuna dar asa sa inteles.Va rog spuneti-mi ce sa fac.Care are cea mai buna idee primeste raspuns castigator♥

1 răspuns:
| lucy1303 a răspuns:

Eu am trecut a 6-a deci inseamna ca sunt de varsta ta.Mai bine ar fi sa te concentrezi pe scoala si nu pe baieti,ca esti prea mica pentru asta acum. laughing In orice caz, spune-i acelui baiat ca tu nu ai zis nimic si ca fetele au inteles gresit. Daca l-ai suparat, spune-i ca iti pare rau.Succes!