| Dyony01 a întrebat:

Am o problema! M'am indragostit de 2 baieti, nu stiu ce sa fac /.: Unul este din liceul meu, e frumos... celalalt e din alt liceu, e super de treaba, e destept, mereu imi da sfaturi da nu are chiar un aspect fizic placut laughing, am fost cu el o luna, si auzeam vorbe a m-am facut de cac*t maxim ..PE CARE SA-L ALEG? straight face

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Pe care iti spune inima ta, nu te lua dupa ce spune lumea, daca tu simti ca l iubesti pe al2 lea nu te lua dupa ce zice lumea

| Lvrkiosif a răspuns:

Fizicul se poate "repara"

| cicika a răspuns:

Alegel pe asta destept ca frumosul poate sa aiba si pe altcineva dar daca e mai urti numai e al tau. principalu sa te faca sa te simti bine!