| Miss Maddy a întrebat:

Am o problema...Ma doare ingrozitor mai jos de burta[de la probleme. fetele stiu] si peste jumatate de ora ies afara cu o prietena cu rolele si ce sa fac sa imi treaca? nu le mai suport crying

Răspuns Câştigător
| Alina_9354 a răspuns:

Ia o pastila(nurofen forte, aulin, ibuprofen) si iesi afara! Facand sport nu o sa te mai doara pentru ca la efort fluxul este mai mare, ajuti procesul sa se desfasoare si nu te va mai dureawinking

3 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Nurofen pentru dureri menstrualehappy

Bafta.

| chrissi a răspuns:

Umple-ti o sticla cu apa calda, aseaza-te in pat cu ea pe burta si relaxeaza-te, in curand o sa-ti treacabig grin Daca ai episoade de-astea in fiecare luna, iti recomand o cura cu argila, pe mine m-a ajutat super mult si acum pot sa stau linistita ca nu mai am probleme de-astea...happy

| Aurelia_6050 a răspuns:

Ia Algocalmin happy