| LoveIsForFree a întrebat:

Buna am o problema maii sensibila si nu ma luoatsi la bajocura dau funda pentru niste sfaturiiwinking

E vorba de un baiat cu 1 an maii mare de care m-am indragostit de cand l`am vazut am aflat ca el se intalneste cu 2 baieti din gasca noastra asa ca acumm face si el parte din ea.Am tot vorbit povesteam si cineva i-a spus ca imi place de el dar nu stiu cine si nimeni nu stiasadin finee m-a intrebat daca este adevarat si dupa incidentul asta am mai continuat asa 1 luna si un pic adica sa povestim sa esim cu gasca la plimbari.etc.etc.In vacanta nu ne-am intalnit deloc pentru ca toti eram plecati dar nici in pana in prezent nu a venit nu-i ne-am intalnit joi dar el numai de 2 zille a aparut dar a fost foparte inchis nu a vorbit cu niciunul dintre noii si nici nu ne-a bagat in seama maii ales pe mine m`am speriat brusc ma tot gandesc
Ma puteti ajuta? Fundaa:*!

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Du-te la el si abordeazal ca nu te papa...intreabal cam care ii treaba cu voi si lamuriti tot. Indiferent ce zice viata merge inainte si nu are de ce sa va amestece pe voi cu probleme personale (daca chiar nu au legatura).
Asa ca vb cu el si arata-i cu nu merge cu toane ( el poate nu realizeaza ce poate avea langa el, pari de treaba)
funda?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Tu spui să nu ne batem joc, dar uită-te şi tu în ce hal ai scris! Eu nu înţeleg nimic din întrebarea ta. Nu ai semne de punctuaţie?

Baftă!

| AlExXa_1969 a răspuns:

Poate ca are o problema in familie incearca sa vorbesti cu el si daca il vei vedea indispus de a vorbii lasa lucrurile sa se rezolve de la sine