| XnameX a întrebat:

Buna am o problema maine e ziua unei colege la scoala si ii facem tort surpriza vom face poze si mai multe si nu imi pot face baie pe cap pentru ca mi.a murit o ruda si azi a ingropat.o.ce imi puteti recomanda ..cum sa imi aranjez parul incat sa nu se vada ca e ingrasat in afara de a.l prinde in coada simpla?
PS m.am gandit la coada spic dar nu ma pot face singura. multumesc anticipat cel mai rapid raspuns si bun funda

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce treaba are ruda moarta cu igiena ta?

| SimonaCristina a răspuns:

Fa-ti un coc leJer, ca sa-i la moda si nu se cunoaste foarte tare. FUNDA!

Răspuns utilizator avertizat
| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Impleteste-l spic si bine strans de sus din varful capului, roaga pe cineva sa te ajute, e cel mai simplu, sper ca ti am fost de ajutor si condoleante...

| octavia1992 a răspuns:

De sa nu te poti spala pe cap?

| Nioo a răspuns:

Pai ar fi bun un spic simplu, dar din alea care se poarta acum ( daca are cine sa te faca), daca nu, poate sa iti prinzi un mic coc in sus, sau o codita impletita intr-o parte ( app : este simplu de facut )