| TakeOff a întrebat:

Am o problema. Maine vine mama la scoala pentru ca am facut ceva ...Si nu vreau sa aflee straight face Cum sa fac sa nu se duca maine la scoala?

Răspuns Câştigător
| HahahaAb a răspuns:

Zi tu primul, ca mai bine afla de la tine si o sa te sustina decat sa afle alte variante de la cei de la scoala.Da adevaru' sa-i spui. [-x...Si asa o mai scapi si pe ea de un drum la scoala laughing
Succes!

2 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Te duci la un magazin de vise cumperi ceva marfa de acolo cat mai tare sa fie, ii bagi in cafea, apa,suc,etc etc, o cantitate destul de mare, astepti cateva minute pana plezneste, o infasori intr un covor chemi un prieten cu masina o bagi in portbagaj, legi ceva greu de ea da legi bine si sa fie foarte greu, te duci la un,lac, rau, cat mai adanc si cat mai adanc, o arunci cu grija sa nu fie nimeni p acolo si aia e,
sper ca te am ajutat

fundita?

| Noitzee a răspuns:

Dai cu ceva in cap si ascunde-o in dulap sau in pod. Sau ii spui ce tampenii ai facut. Ca sa nu aiba o surpriza la scl laughing