| papushika4you a întrebat:

am o problema... mi-au iesit 3 cosuri langa buze si imi sta foarte urat pentru ca sunt mari... cum sa scap de ele? pls help happy

9 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Sparge-le apoi da-te cu zeama de lamaie, in 2 zile nu se mai vad!

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Poti sa dai fugutza pina la farmacie si sa procuri niste unguiente:
Iata denumirea:
Aciklovir.Eu am avut la un moment dat problema asta si am rezolvat-o in timp de 3-4 zile masind incet dimineata si seara exact pe cos.Bafta.pupyky.

| lays a răspuns:

Hmm.am si eu unul maaaaaare langa buza de sus, da' nu-mi prea fac griji.am trecut de faza astalaughing))stai linistita si lasa-le sa treaca.sa nu-ti bagi gherutele in ele pentru ca vei ramane cu niste semne foarte urate.cum am eu pe obrazul stanga, pentru ca m-am mancat undeva sa le storc!

| ladygaga_9914 a răspuns:

Cumpara zinerythappy iti vor trece toate cosurile cu el

| sweet_3921 a răspuns:

CUTADEN! La mine functioneaza de minune. :*

| rainbowstrings a răspuns:

Eu mă dau cu spirt și îmi trec coșurile. happy

| mysterious1 a răspuns:

Deci ti le sparci si pe urma le dai cu spirt te va ustura putin sau poti sa cumperi creme speciale pe asta cum ar fi zineryt

| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Pune câteva picături de ulei 100% pur de arbore de ceai(tea tree) de la Thursday Plantation pe un bețișor de ureche si apoi dai pe cos.
In scurt timp o sa vezi ca coșul se usucă si apoi dispare complet.
La mine funcționează mereu si iți recomand cu încredere.