| Romancuta1996 a întrebat:

Buna am o problema, nu imi cresc sinii! Am incercat tinctura de marar, dar cei drept nu prea m-a ajutat! Sint ft disperata;( Orce indiciu, propunere, sfaturi imi va fi de folos. Va multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Anticoncepționale. Mulțumește-mi mai târziu.

| OmletteDuFromage a răspuns:

Ai 13 ani. Abia ai intrat in pubertate, deci stai linistita, nu e nimic anormal in chestia asta. Cu timpul vei vedea ca vei incepe sa te dezvolti. De obicei fetele care sunt super dezvoltate la varste fragede se opresc din "evolutie" cand multe dintre ele abia incep, deci, trust me, no need to hurry.

| usuk a răspuns:

Silicon-silicon-silicon-silicon-silicon.lol
dar totusi cati ani ai?

| Darcklight a răspuns:

Pai daca nu iti cresc degeaba, doar sa faci marire de sani!