| SuperGirl122222222222 a întrebat:

am o problema, nu imi merge internet explorer.ciudat,zice ca e offline, si imi apare ceva, care zice sa ma conectez la telefon, dar eu nu am net prin telefon.am si google crome.si merge. dar cand primesc o pagina de net, si vreau sa o deschid, imi apare, ca nu am net.si zice (offline). nu stiu ce sa ii fac.sa imi mearga explorer. ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| uNICKu a răspuns:

Ai 3 posibilitati:
1. dai pe File in Internet Explorer si te uiti jos de tot sa nu fie bifat "Work offline"(daca e bifat, debifeaza-l si da-i restart la IE,
2.tot in IE dai pe Tools-jos de tot "Internet Option" -click pe Connection_jos dreapta pe "LAN settings", bifeaza casuta "Automatically detect settings", si restart la IE
3.cauti pe google ultima vers de IE o download-ezi si istalezi la tine in comp
bafta