| Larisa_5606 a întrebat:

Am o problema, nu stiu de ce multi baieti ma considera urata, adica aud vorbe decat de genu:Ce parere ai despre x? adica despre mine, persoana respectiva:Urata!, pe mine ma deranjeaza acest lucru, nu ma consider o persoana urata, ci pot sa spun draguta, nu am deloc cosuri, ma imbrac frumos, am o greutate normala si tot aud aceste lucruri, mi se pare foarte suparator si nu stiu, uneori pun la suflet prea multe lucruri, oare de ce credeti ca tot imi spun aceste lucruri?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| mARY_9420 a răspuns:

Tu te iei dupa orice prost?straight face

7 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Heeei straight face

Ai observat si tu cat de rai sunt copiii si mai ales fetele, si cat exagereaza straight face Nu mai pune la suflet tot ce zic ei, cat de frumosi sunt cei care zic?

Asa poti sa zici si tu de toti ca sunt urati si nu i-ar mai interesa pe altii parerea ta. Asa ca nu`ti mai face atata griji happy

Cel mai important este ce crezi tu despre tine, daca pui la suflet ce zic altii o sa ajungi si tu sa crezi ca esti urata straight face

In plus nu cred ca aia care zic asta sunt prietenii tai cei mai buni straight face

| babydolldeea a răspuns:

Nu stiu poate nu esti tu pe placul persoanelor respective, oricum unii baieti sunt rai nu le plac dek fetele mai "nebune" gen cea mai rea fata din clasa sau din scoala, oricum stai linistita o sa intalnesti si alti baieti care sa te considere frumoasawinking si eu in generala eram dujmanca cu baietii

| Clauditza21 a răspuns:

Daca tu te simti bine in pielea ta si te consideri draguta, parerea celorlati nu mai conteaza.Important este sa te simti tu bine in pielea ta si sa ai incredere in tine.Sunt sigura ca sunt si multe persoane care te plac si te considera frumoasa, asa ca nu ai de ce iti faci griji. Uneori oamenii sunt rautaciosi si nu merita sa ii bagi in seama.

| BeBo a răspuns:

Buna!

crede`ma ca stiu cum e si pe mine ma barfesc toti baieti din clasa p mine si pe o fata andreea adica nu ne spune ca sa auzim noi ne barfeste pe la aspate si e aiurea mie una nu`mi place deloc ca cineva sa ma barfeasca si eu pun o cate o data la suflet da sa stii ca nu merita oricm e ma barfesc pe mine ii barfesc s eu ii platesc cu aceeasi moneda

Io cred ca iti spun lucrurile astea pentru ca, chiar sunt nesimtiti si oricum nu mai pune la suflet si cred ca ce care te fac urata sunt de 10000000000000000 de ori mai urati ca tine laughingdaca tot te face urata da nu pune la suflet inati sa se uite in oglinda si supa la tine

da oricum nu`i ma baga in seama sa zice ce vor oricm nu intereseaza pe nimeni parerea lor!

Bafta kisskiss

Fundita?batting eyelashes

| BMihai a răspuns:

Buna

sti care-i treaba? multora le lipseste bunul simt!
nimeni nu este urat pe lumea asta, fiecare este frumos in felul sau, mai special;
incearca sa nu pui la suflet deoarece cei care spun astfel de lucruri nu sunt decat niste mascarici, nesimtiti si ignoranti.

ps
poate ca acei baieti sunt inca niste pustani care nu viseaza altceva decat sani mari, funduri rotunde si femei dezbracate happy

capul sus ca o sa fie ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimitene o foto sa ne dam si noi cu parerea

| Brunetik_2399 a răspuns:

In primul rand fiecare persoana se vede pe sine frumoasa. Daca cativa din prieteni ti-au spus ca esti draguta inseamna ca esti. Fiecare cu parerea lui. Poate acele persoane sunt: a)invidioase ori b) au gusturi diferite.