| Anonim17765 a întrebat:

Am o problema... O prietena a avut rubeola timp de 5 zile astazi am venit cu ea acasa (seara). Eu nu am stiut ca a avut robeola, mi-a spus ea dar zicea ca nu mai are, i-a trecut. Mi-e frica sa nu fi luat si eu straight face. eu in 2 aprilie merg la olimpiada nationala de tehno, chiar nu vreau sa ma imbolnavesc. sad Este posibil sa iau si eu?

1 răspuns:
| lylo a răspuns:

Am avut si eu rubeola si tine 3 zile deci nu mai are nimic si oricum daca stai la indepartare de ea iei big grin ( ciudat dar asa se intampla thinking )