| Aianna a întrebat:

Am o problema :-s. Tot timpul cand merg afara nu exista sa nu se uite baieti la mine, striga dupa mine si fac gesturi din astea. Toti prieteni imi spun ca sunt frumoasa si de aia mi-se intampla acest lucru. Eu nu ma consider frumoasa insa nici urata. Crede-ti ca ar fi mai bine sa nu mai ies afara. Doresc raspunsuri cat mai sincere, nu ma supar. Dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Poti iesi afara, dar evita sa te mai imbraci provocator daca este cazul.si cum barbati civilizata nu prea gasesti pe strada ci doar baietasi de cartier si tiristi infierbantati si cu batai in palma de la atata frecat de colac e posibil sa ai in continuare atmoserea de stadion sau maidan cand o sa te deplasezi la plimbare.

4 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Dooooamne =]]]]]]]]]]cum sa nu mai iesi afrolling on the floor)))...asta e eji fata obisnuieste`terolling on the floor)winking

| Dσℓℓу a răspuns:

Si mie mi se intampla.Mereu.Baietii la scoala imi dau palme la fund.Unu` mi-a zis intr-o zi " da' cu ce ti-ai umflat fundu?".Eu recunosc arat bine si baietii se iau de fete care arata bine.Nu sunt nici o divinitate de frumoasa dar sunt deosebita, mi-au spus multi.de exemplu acum 2 zile am mers la magazin si erau 2 baieti mari de vreo 22 de ani asa pareau si au zis "mama ce buna e asta".si alti mi-au zis in fata care i cunosc " ce as vrea sa te ***". baietii pe strada fluiera dupa mine cand ma vad.sincer cand trec pe langa baieti pe strada mi-e frica sa nu zica ceva.imi pun mereu intrebarea"doamne asta o zice ceva".ma dispera chestiile asteaoh go on. oricum lasa-i dracu.sunt niste nesimtiti...si sa continui sa iesi afara sa te distrezi pentru ca gura oamenilor nu o poti inchide si doar nu o sa te izolezi tu de oameni pentru niste prosti

| Raull_5431 a răspuns:

Poti sa iesi in continuare afara!happy
Nu baga in seama baietii care nu au nimic mai bun de facut!happy

| bLacKBuTteRfLy_4749 a răspuns:

Oriunde exista baieti cu obiceiuri de a fluiera dupa fete, si e adevarat, pentru ca le conidera frumoase, sexy si chestii din astea. cat despre faptul ca nu te consideri nici frumoasa, nici urata, renunta la ea! daca nu te consideri u frumoasa, at nu poti sa ai incredere in tine. Increderea in sine e importanta cu genul acesta de baieti, trebuie sa iei o atitudine puternica in fata lor. ar trebui sa continui sa iesi... nu inteleg de ce nu?