| May2000 a întrebat:

Am o problema si vreau sa-mi dati un sfat este normal ca-o fata de 15 ani sa ii placa My little pony? Multumesc de parere!

Răspuns Câştigător
| Lolităăăă a răspuns:

Da, e normal. happy Asta se intampla la orice om. Si o colega de a mea se joaca inca cu bebele laughing! Daca tie iti place ceva si nu e de tine, asta nu inseamna ca trebuie sa te lasi de ce-ti place...Intelegi tuhappy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal sa iti placa si la 20 de ani...

| SimoNARaluCA a răspuns:

Nu e nimic gresit in asta.Sunt la facultate si eu si cea mai buna prietena a mea avem maratoane de clasice Disney big grin Suntem noi firi mai copilaroase!

| Malinutza99 a răspuns:

Pai, daca ei ii place... Gusturile nu se discuta!

| Bella008 a răspuns:

Este un desen dragut.Si mie imi place(am 14 ani). Este normal.

Sincer mie nu imi pasa ce spun altii(ma intereseaza mai mult parerea mea in ce imi place.

Deci e OK!

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Da e normal sa fiu baiat si sa imi fi placut cand aveam 5 si 6 ani?