| loooooveeeeee a întrebat:

am o problema. Sunt bronzata si am inceput sa ma cojesc pe fata. Arata foarte urat si nu stiu ce as putea face. Aveti cateva sfarturi care m-ar putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| ℓσνє a răspuns:

Bunahappy
Te vei coji orice ai face... pielea deshidrata si arsa de soare se deshuameaza oricumwinking, poti eventual sa oferi in plus o buna hidratare pentru un aspect mai bun...
Nu te coji tu! Poti sa folosesti un gel de dus usor exfoliant, pentru a ajuta la regenerare.
Incearca si unguentul de galbenele pentru arsuri. SI eu m-am prajit anul trecut rau de tot, anul asta am avut mai multa grija de mine! happywinking
Bafta!:*
Fundita?happypuppy dog eyes

| loooooveeeeee explică (pentru ℓσνє):

Multumesc pentru ajutor:*:*:*

| ℓσνє a răspuns (pentru loooooveeeeee):

Mersii de funda happy.

3 răspunsuri:
| Sandu_Alexandru_1998 a răspuns:

Crema cu aloe vera, o sa ajutehappy