| Anonima_7412 a întrebat:

Am o problema tot in legatura cu gta sa. l-am descarcat din mai multe locuri dar cand sa-l deschid imi arata :no disc inserted. ce se intampla imi trebuie cd-ul cu jocul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa crakul no sati mearga ta tot iti trebuie pastreazal in folgaru cu gta sa fi atent
cum l-ai instalat cu progam virtual sau cu setup si next asta conteaza mult

6 răspunsuri:
| THC26 a răspuns:

Scrie pe google Download GTA San Andreas Crack! Downloadezi si copiezi crackul care ti la dat in folderul unde ai instalat jocul! big grin Funda?

| gabi115 a răspuns:

Iti iei crackul si il bagi in folderul unde ai instalat jocul.

| razvan12345 a răspuns:

Iti trebuie crackul

| PRTAWL a răspuns:

Iti trebuie crackul! Intra pe google si scire ce tip de gta ai, de exemplu gta 3 crack download, sau gta 2 crack download deptinde ce versiune ai, downloadeaza si salveaza-l in folderul unde-i ai instalat GTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cumperi sidi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai imagine iso la gta sa de obicei pe imaginea iso daca o deschizi e un folder cu hldm acolo gasesti crack-u se numeste hldm si are imeginea ca si icon de la gta sa ai dai copy te duci la foldaru cu gta sa instalat si ai dai paste si gata