| Deyuttzzaa a întrebat:

am o problema... un baiat de la scoala mea cu cativa ani mai mare ca mine tot se uita dupa mine, imi trege cu ochiul, ma saluta, ma imbratiseaza.si o intreba pe o prietena a mea daca vrea sa se combine cu el, ea l-a refuza. Ce sa mai cred ma place?

4 răspunsuri:
| Sesci a răspuns:

Baietii de genul asta nu merita sa ii iubesti.un baiat cumintewinking te intreaba ce faci...hai sa te ajut la tema

baieti deastia am si eu in scoala.laughingsi la mine se intampla la fel da nu numai cu un baiatcryingcryingcrying

| Andreea_5022 a răspuns:

Sunt multi de astia in scoala la mine

| RemaxiS a răspuns:

Ala ii un disperat care ar vrea sa se combine repede cu oricine numa ca sa se dea mare intelegi asa ca nu te combina daca nu esti pregatita

| dayia a răspuns:

Eu cred ca vrea sa te faca geloasa. De curiozitate incearca sa vorbesti cu prietena ta de un alt baiat, dar sa fie si el de fata. Fii atenta la reactia lui.