| AndreeaD5 a întrebat:

Am o problema,va cer doar sfatul,eventual o parere. Imi place mult un baiat, avem o relatie foarte speciala suntem undeva intre cei mai buni prieteni si ceva mai mult de atat, insa nu avem tocmai o relatie. Stim unul despre altul detalii intime din viata, sunt foarte atasata de el. Ieri seara am vorbit cu un prieten de-al lui care mi-e amic. si atunci mi-a spus niste lucruri urate. Mi-a spus ca i-a povestit " secretele" mele. de curand am fost cu un baiat, si am facut multe greseli. el i-a spus " tare as vrea sa fiu cu ea, ce, aluia i-a iesit s-o. faca, mie de ce nu mi-ar iesi ". Am fost socata, neg vehement sa accept asa ceva din partea celei mai speciale persoane din viata mea. Stiu, posibil amicul minte, insa a mai existat odata o discutie asemanatoare, ceva mai usor, si amicul avea dreptate. Insa problema e ca i-am promis ca nu il voi intreba. Ce pot face? Neg intruna, il cunosc prea bine si nu pot accepta. insa indoiala e prea mare. doare foarte tare straight face si imi pun la indoiala increderea in el.Ce-i de facut?

1 răspuns:
| LuMix a răspuns:

Gaseste-ti altul ca asta nu te vrea!