| GEEK a întrebat:

Am o probleme mai... gravă.
Am 14 ani, clasa a 7-a și am fost dată afară de la școală din cauza absențelor, în aceea clasă, în care eram nu mă simțeam bine, pur și simplu toți își băteau joc de mine, eram „ calul de bătaie al clasei ", acum am venit acasă și a întrebat mama „ Cum a fost la școală? ", i-am răspuns „ Bine. " după ea a zis „ Nu ți-e rușine? Ai fost dată afară de la școală ", eu am început să plâng, menționez că eu făceam naveta, și acum trebuie să merg aici în oraș la școală, îmi e frică să nu pățesc ce am pățit în clasa cealaltă, copii să își bată joc de mine. Un sfat? Vă rog. sad

Răspuns Câştigător
| lorena3771 a răspuns:

Pai incearca sa nu ii bagi in seama, se vor potoli vazand ca nu ii bagi in seama. Fa-ti cativa prieteni buni si ei vor vedea ca nu esti asa cum zic ceilalti. Siiiii povesteste-i si mamei tale cum te simteai tu in accea clasa si poate o sa te inteleaga. Capu' sus :*.

3 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Cum adică „acum am venit acasă". Păi ce tu mergi la școală în vacanță?
Care este motivul pentru care toți se iau de tine. Bănuiesc că nu se iau așa din nimic, trebuie să fie ceva în neregulă.

| GEEK explică (pentru Morphines):

Nu stau în România, nu am vacanță.winking

| TheAvenger a răspuns:

Lol. Eu am 15 ani și încep clasa a 10-a. Oricum, ca sfat: ia și tu atitudine și nu-i mai lăsa pe toți să faci ce vor cu tine.