| andreeaalexia21 a întrebat:

Am o problemuta, m-am indragostit foarte tare de un actor (Kim Hyun Joong)este Coreean...Ce pot face? Probabil aceasta chestie se intampla din cauza adolescentei?(Funda celui mai bun raspuns)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic!
Eventual cumperi o poza de-a lui, o pui in rama si ti-o pui in dormitor sa te uiti la ea.

| Yaesmin a răspuns:

Este doar o simplă simpatie.Nu ești îndrăgostită de el.Gaseste-ti un băiat de vârstă ta.Stai liniștită o să îți treacă. Este doar o copilărie.Doar nu o să își lase sotia/iubita pentru o copila ca tine.Maturizeaza-te!

| Bellutza02 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, îți va trece cu timpul.Este o faza frumoasa și destul de haioasa a adolescentei,mie spre exemplu,mi-a plăcut de Zayn Malik, iar prietenele mele mereu râdeau de mine pentru asta, dar știi ce, chiar și eu râdeam, e cam ridicol să îți placă de cineva pe care practic nici nu cunoști, hormonii ăștia.