| SatenaLuCosmin a întrebat:

Am o sora mai mica de 11 ani si trebuie sa fim domnisoare de onoare.eu mi-am gasit rochie, dar ea nu. daca puteti sa-mi dati si mie niste linkuri cu blog-uri/poze. Ps : nu vrea de aia pentru copii mici asa dragalasi. ea s-a gandit la o rochie pana la genunchi si pana la sold sa fie mulata si pana la genunchi sa fie pompoansa.mersi anticipat.va rog mult. funda

2 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Pai daca sunteti amandoua domnisoare de onoare nu trebuie sa purtati aceeasi rochie?thinking
Bafta!

| Whiskas a răspuns:

Poftim aici : http://www.karena.ro/galerie-poze/rochii-fetite/

Preturile sunt cam maricele pentru o rochita. Explica-i surioarei ca rochii elegante pentru varsta ei se gasesc greu, insa oricum ce vrea ea, mulata pana la sold si bufanta dedesubt e rochita tipica pentru fetitele intre 2-12 ani :) deci inca merge la varsta ei.