| GabriellaGabby a întrebat:

Buna!
Am observat ca de la un timp, un coleg ma priveste foarte des, mai ales in timpul orelor.Si cand trece pe langa mine parca ma evita...credeti ca ma place?

2 răspunsuri:
| NYK4u a răspuns:

Posibil... pune un coleg/colega sa il traga de limba cu diverse intrebari legate de tine si vezi ce afliwinking

| Francescuta9 a răspuns:

Buna! E posibil daca; E timid,nu prea sta cu tine, te priveste...ce zic eu posibil, te place! Eu zic sa rogi un prieten bun de al lui sa-l intrebe, daca pui o prietena de a ta[sau fata] el nu va recunoaste pentru ca sti ca-ti va zice tie.
Sper ca te-am ajutat, papa!