| JustShadows a întrebat:

Buna!happyAm observat ca lumea o cam ia razna rau de tot.mai nou am vazut la stiri ca vor sa rescrie Biblia sub pretextul ca trebuie adaptata zilelor de azi.Nu vi se pare total absurd, sa vrei sa schimbi"istoria umanitatii"sau cel putin, fundamentul ei, doar pentru a fi pe intelesul noilor generatii?straight face

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

E o prostie.Si nu e de mirare.La cum e lumea din ziua de astazi, te poti astepta la orice din partea lor. M-am documentat in privinta asta, la fel si in privinta 'Apocalipsei' si se c-am adeveresc lucrurile, treptat... E distrusa rau lumea asta, nu gluma. Daca se leaga si de Biblie, uhh.

1 răspuns:
| 20.mvf a răspuns:

Probabil ca vor sa inteleaga si ce-i mai prosti (sau cum vrei sa le spui)... asa ca mine, ca vad ca-s tot mai multi.