| geoox550 a întrebat:

Buna!
am participat la cangurul lingvist franceza-spaniola din 12 noiembrie.
In 18 decembrie s-au dat rezultatele si eu m-am gasit printre cei cu punctaje, dar unele colege nu apar.
Care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| MeduzaInaripata a răspuns:

Probabil ca au luat un punctaj mai mic decat ai luat tu si daca iti aduci aminte, trebuie sa alegi tu daca vrei ca punctajul tau sa se afiseze sau nu, sub un anumit punctaj.

3 răspunsuri:
| geoox550 explică:

Ele nu am ales asta. le-am intrebat.si au spus ca nu!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ai gasit rezultatele? poti posta link-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... poate au luat sub 60 de puncte si ...inregulament scrie ca rezultatle sub 60puncte nu se afiseaza!kiss