| Cristina.remember.the.timeee a întrebat:

Am parul asa :
http://www.coafuri-noi.com/files/images/Imagini-coafuri- 36.preview.jpg

Ce coafura mi s-ar potrivi?:d

Multumesc frumos:d

2 răspunsuri:
| annisy a răspuns:

Tunsoarea e destul de draguta, si o poti aranja in diferite moduri.
insa pentru a iti face alta tunsoare trebuie s tii cont de mai multi factori si in primul rand forma fetei, inlatimea corpului, greutate, gatul, s. a. m. d si totusi daca aceea e dimensiunea parului tau nu cred ca iri poti face prea multe, nu e o domensiune care sa iti de flexibilitate in alegerea alteia, si totusi daca ai nevoie de o schombare incearca o culoare noua...
sunt site-uri din acelea cu salon virtual, te pot ajuta sa iti faci o idee, cred ca iti poti face ceva de genul cu are rihana sau victoria noua tunsoare ...mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un filat ti s-ar potrivi f f bine, oricum esti frumoasa si asa