| Eusuntaici a întrebat:

Am parul saten cred. Si as vrea sa mi fac cateva suvite blonde cu nuantator sau sa ma fac roscata ( tot parul ).

Asa am parul : http://www.google.ro/......tp?/imgres

Multuumesc!

5 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Depinde ce culoare de ten si ochi ai. Daca ai ochii verzi si pielea alba roscatul e fenomenal.
In ceea ce priveste nuantarea suvitelor cu blond iti spun sigur ca nu se va observa mai deloc. Daca vrei sa iti iasa suvitele ca lumea mergi la salon. Stilistul foloseste produse profesionale care nu se gasesc pe piata si care prind indiferent de nuanta parului tau.

| Eusuntaici explică (pentru Amilik):

Am ochii caprui si tenul nici alb dar nici inchis.; d

| Amilik a răspuns (pentru Eusuntaici):

Decizia iti apartine in ceea ce priveste vopsitul, dar trebuie sa stii ca de culoarea roscata scapi cel mai greu deoarece sa fixeaza foarte tare de firul de par (asta pentru cand te vei plictisii de ea in prezumtia ca te vei vopsii). Cel mai bine e sa te faci mai intai cu un nuantator ca sa vezi cum iti sta.

| Feelings14 a răspuns:

Parul saten cu suvite blonde. niciodata nu mi-au placut. Insa dupa cum ai parul, ti-ar sta foarte bine roscata.happy

| DeyutZZZa22 a răspuns:

Parerea mea sa nu iti strici culoare parului tau.si eu am avut asa parul si m am prostit si m am facut blonda si acum sunt iar satena dar nu ai vrea sa stii ce distrus imi este parul, regret ca m am vopsit.acum tu stii, decizia iti apartine