| anonim_4396 a întrebat:

am pe frunte niste cosuri si niste bubite asa rosii. nu cred ca am acnee, adica doar pe frunte mi-au aparut.cum as putea scapa de ele? am 16 ani si le am cam de 1 luna. nu vreau creme sau alte prostii

2 răspunsuri:
| freehugs916 a răspuns:

Buna! cred ca ti-au iesit bubitele de la praf, caci si eu am avut dar m-am dat cu fond de ten (pudra, depinde cum vrei tu) in fiecare zi si mi-au trecut deoarece ele iti acopera fata si ti-o protejeaza de praf si chestii...
sper ca te-am ajutat :Xlove struck:X